Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • Festiwal zegarków

   

  Największe w Polsce święto zegarów i zegarków rozpoczyna się za kilka dni…. Oczywiście jak co roku my również tam będziemy!

  To jedyne w swoim rodzaju spotkanie odbędzie się w dniach 28 i 29 września 2019 roku w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej .

  W ramach festiwalu odbędzie się zwiedzenie wystawy wspaniałych kolekcji Kolekcjonerów, najlepszych światowych Marek produkujących zegarki, które w wielu przypadkach nigdy wcześniej nie były prezentowane na forum publicznym. Festiwal to blisko dwadzieścia spotkań i wykładów tematycznych, przewidzianych nie tylko dla pasjonatów zegarmistrzostwa ale również tematyki związanej z pomiarem czasu w lotnictwie i kosmonautyce.

  Podczas wykładów, opowiemy w kilku słowach jak powstała marka LeSabre oraz nowo powstała marka naszych indywidualnych zegarków!

  Poniżej znajduje się agenda nadchodzącego III Międzynarodowego Festiwalu „It’s All About Watches”, którego mottem przewodnim jest “Watches in Space” czyli zegarki w służbie zarówno lotnictwa jak i kosmonautyk

   

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie