Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • ZENITH

  Filtry i sortowanie

  Cena

  -

  Sortowanie

  Średnica koperty

  zobacz wszystkie

  Materiał koperty

  Mechanizm

  Stan zegarka

  Zawartość oferty

  Zenith: męski zegarek premium

  Zenith to renomowana marka, która powstała w 1865 roku w Le Locle w północno-zachodniej Szwajcarii, z inicjatywy utalentowanego zegarmistrza Georges’a Favre-Jacota. Na początku swojej historii oryginalne zegarki Zenith ograniczały się do modeli kieszonkowych i wahadłowych oraz precyzyjnych przyrządów pomiarowych dla marynarki wojennej. W 1897 roku, Georges Favre-Jacot wyposażył jeden ze swoich zegarków w kaliber oznaczony jako Zenith, co stało się punktem wyjścia do nazwania marki właśnie Zenith. Zegarki tej firmy to przykład innowacyjnego podejścia do zegarmistrzostwa, bogatej historii, elegancji oraz technicznej doskonałości.

  Mistrzowskie chronografy marki Zenith

  Każdy zegarek marki Zenith to wybitne dzieło sztuki zegarmistrzowskiej, będące wynikiem dążenia do osiągnięcia roli lidera w dziedzinie precyzji i wydajności. Miano Mistrza Chronografów nie jest jedynie zaszczytnym tytułem, lecz aspiracją do zawsze podążania wyżej i sięgania dalej. To również świadectwo bogatej przeszłości manufaktury oraz jej licznych osiągnięć, które przyczyniły się do postępu w dziedzinie mechanicznych chronografów.

  Od ikonicznych mechanizmów po pionierskie projekty, Zenith wyróżnia się jako niekwestionowany pionier i lider w dziedzinie automatycznych chronografów o wysokiej częstotliwości. Dzięki doświadczeniu zegarmistrzowskiemu w Watch Clinic w siedzibie manufaktury oraz podróżującej wystawie, Zenith pragnie podzielić się swoją wyjątkową historią z miłośnikami zegarków na całym świecie. Dzięki temu ikoniczne męskie zegarki Zenith można podziwiać nie tylko na nadgarstku, ale też podczas specjalnych eventów.

  Zenith: zegarek męski z kultowej kolekcji Defy

  Kolekcja Defy to kwintesencja nieustannego dążenia marki do precyzji poprzez innowacje. Tworząc przyszłość zegarmistrzostwa, zegarki męskie i damskie z kolekcji Defy są manifestacją bezkresnej pasji Zenith  do doskonałości. Połączenie nowatorskich mechanizmów zegarmistrzowskich z futurystycznymi formami i materiałami sprawia, że kolekcja DEFY kontynuuje dziedzictwo marki, wyznaczając nowe standardy wydajności i stylu. To nie tylko zegarki, ale również świadectwo zaangażowania Zenith w kształtowanie przyszłości zegarmistrzostwa poprzez nieustanny rozwój i wprowadzanie innowacji, które definiują nowoczesne trendy i normy w świecie zegarków.

  Marka Zenith: zegarki z bogatą historią

  Marka Zenith to brand o bogatej historii, budowanej od XIX wieku. Już w 1896 roku Georges Favre-Jacot zdobył złoty medal na wystawie krajowej w Genewie. Rok 1900 przyniósł kolejną nagrodę w postaci złotego medalu na wystawie powszechnej w Paryżu. Marka szybko rozszerzyła swoją obecność, otwierając oddziały w Moskwie, Paryżu, Wiedniu i Londynie. Nie wszyscy wiedzą też, że zegarek Zenith towarzyszył francuskiemu lotnikowi Louisowi Blériotowi podczas pierwszego przelotu nad kanałem La Manche w 1909 roku.

  Niestrudzone innowacje marki uwidoczniają się w 1969 roku, kiedy wprowadzono kaliber El Primero, pierwszy na świecie chronometr automatyczny o częstotliwości 36 000 vph, wygrywając prestiżową rywalizację z Seiko oraz innymi firmami. Mimo trudnych czasów po przejęciu przez amerykańską firmę Zenith Radio Company w 1972 roku, marka kontynuowała swoje dziedzictwo. W 1984 roku, dzięki determinacji Charlesa Vermota, wznowiono produkcję mechanizmów El Primero, a zegarki Zenith zostały ponownie uznane za ikonę zegarmistrzostwa. Późniejsze lata przyniosły kolejne sukcesy, w tym wprowadzenie modelu El Primero Lightweight w 2013 roku.

  Chcesz osobiście przetestować jakość zegarków Zenith? Sprawdź dostępne modele na naszej stronie oraz w showroomach w Warszawie i Poznaniu!

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie