Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • MONTBLANC

  Filtry i sortowanie

  Cena

  -

  Sortowanie

  Średnica koperty

  zobacz wszystkie

  Materiał koperty

  Mechanizm

  Stan zegarka

  Zawartość oferty

  Montblanc: zegarki niemieckiej jakości

  Montblanc to niemiecki producent luksusowych zegarków z siedzibą w Hamburgu. Historia marki sięga już 1906 roku i słynie nie tylko z czasomierzy, ale też ekskluzywnych długopisów i galanterii skórzanej. Za założeniem brandu stali hamburgski bankier Alfred Nehemias i berliński inżynier August Eberstein rozpoczęli produkcję prostych długopisów. Po pewnym czasie biznes przejęli Wilhelm Dziambor, Christian Lausen, a później Claus Johannes Voss. Ich pierwszym modelem był Rouge et Noir w 1909 roku, a już rok później stworzyli długopis, który nadał firmie jej nową nazwę – Montblanc. Nazwa Meisterstück („Arcydzieło”) po raz pierwszy została użyta w 1924 roku. Obecnie marka Montblanc oferuje nie tylko długopisy, ale także zegarki, biżuterię, perfumy, galanterię skórzaną i okulary. Każdy wielbiciel ekskluzywnego zegarmistrzostwa kojarzy jednak głównie luksusowe zegarki Montblanc z kolekcji: Heritage, Boheme czy Tradition.

  Montblanc: zegarek stworzony z dbałością o detale

  Kolekcja Heritage marki Montblanc czerpie inspirację z wiecznej elegancji historycznych klasycznych zegarków na rękę Minerva z lat 40. i 50. XX wieku. Poprzez harmonijne połączenie wyrafinowania tradycji zegarmistrzowskich z nowoczesnym designem i zaawansowaną technologią. Dzięki temu zegarek Montblanc to połączenie przeszłości i teraźniejszości.

  Inspiracja górskimi wyprawami pojawia się nie tylko nazwie marki Montblanc. Zegarki 1858 są dziedzictwem kieszonkowych zegarków i chronografów Minerva z lat 20. i 30. XX wieku. Reinterpretują przeszłość, nadając jej nowocześniejszego wyrazu oraz odzwierciedlając obecne trendy powrotu do natury i poszukiwania przygód.

  Męski i damski zegarek Montblanc Star Legacy oddaje hołd ikonicznej kolekcji Star Minerva. Zachowując kluczowe elementy legendarnych zegarków, nawiązuje do klasycznego zegarmistrzostwa, ale jednocześnie wprowadza nowoczesne udoskonalenia.

  To dowód zaangażowania Montblanc w rzemiosło i jakość w sztuce zegarmistrzowskiej.

  Marka Montblanc: zegarki produkowane z odpowiedzialnością

  Marka Montblanc to nie tylko producent ekskluzywnych zegarków, ale także świadomy uczestnik działań na rzecz ochrony środowiska i społecznej odpowiedzialności. Nasi klienci również mogą wspierać tę ideę, wybierając dostępne w naszej ofercie używane zegarki Montblanc.

  Marka intensywnie pracuje nad zmniejszeniem emisji dwutlenku węgla, dążąc do gospodarki o obiegu zamkniętym i odpowiedzialnego pozyskiwania materiałów. Celem jest osiągnięcie 100% recertyfikacji naszych cennych metali i kamieni szlachetnych przez Responsible Jewellery Council zgodnie z Kodeksem Postępowania do 2024 roku. W kulturze korporacyjnej Montblanc zapisało się również dbanie o pracowników i lokalną społeczność. Wybierając oryginalny damski zegarek Montblanc, wspierasz ochronę rzemieślniczych umiejętności, aby stworzyć szansę dla odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju. Kluczową wartością jest też rzetelność w rzemiośle. Oddanie szczegółom, innowacyjność, pionierski duch, pasja do rzemiosła i poczucie jakości są widoczne we wszystkim, co powstaje pod logiem Montblanc. Zegarek damski i męski są przykładami trzymania się wysokich standardów, a jednocześnie – testowania innowacji.

  Co znajdziesz w zegarkach Montblanc?

  Każdy zegarek Montblanc to nie tylko unikalny design, ale też wybór komplikacji, które pozwolą Ci wyciągnąć z zegarka więcej niż tylko mierzenie czasu. Dostępne są też różnego rodzaju mechanizmy, w tym automatyczne, które wykorzystują energię z ruchów noszącego go właściciela do naciągania sprężyny głównej, co eliminuje konieczność regularnego nakręcania. Dla tych, którzy doceniają rzemiosło luksusowego zegarka, Montblanc oferuje również mechanizm mechaniczny, który wymaga ręcznego nakręcania sprężyny głównej. 

  Co więcej, męski i damski zegarek Montblanc wprowadza specjalne komplikacje, zwiększając funkcjonalność zegarka i oferując dodatkowe informacje. Wśród dostępnych komplikacji znajduje się Geosphere, dedykowana dla tych o globalnym podejściu, umożliwiająca śledzenie czasu na całym świecie. Chronograf, z dodatkową wskazówką sekundową, pozwala na mierzenie czasu, dodając funkcjonalność stopera do zegarka. Pełen kalendarz zapewnia wyświetlanie miesiąca i dnia, z aktualną fazą księżyca, podtrzymując Cię na bieżąco z obiegiem Ziemi. Ciekawą funkcją jest też Worldtimer z obracaną tarczą, prezentującą czas w różnych miastach. Montblanc oferuje bogactwo możliwości, począwszy od minimalistycznych wzorów po zegarki w pełni wyposażone w dodatkowe komplikacje.

  Szukasz luksusowego zegarka do swojej kolekcji? Sprawdź nowe i używane czasomierze Montblanc na naszej stronie internetowej oraz w showroomach w Poznaniu i Warszawie!

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie