Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • BLANCPAIN

  Filtry i sortowanie

  Cena

  -

  Sortowanie

  Średnica koperty

  zobacz wszystkie

  Materiał koperty

  Mechanizm

  Stan zegarka

  Zawartość oferty

  Zegarki Blancpain

  Sprawdź ofertę zegarków Blanckpain – przykładu sztuki zegarmistrzowskiej na najwyższym poziomie. Nie tylko wnoszą w codzienność element luksusu, ale też są legendą dzięki trzystuletniej historii sięgającej 1735 roku. Od chwili swojego powstania w malowniczej miejscowości Villeret, manufaktura kultywuje sztukę zegarmistrzowską, która przekracza granice czasu i stylu.

  Zegarki Blancpain to przede wszystkim innowacje w dziedzinie zegarków mechanicznych. Każdy zegarek tej marki to nie tylko narzędzie mierzące czas, ale również opowieść o pasji, precyzji i pięknie rzemiosła. Każdy detal, ruch i mechanizm to efekt wiedzy i doświadczenia, których owocem są wyjątkowe zegarki, łączące w sobie tradycję z nowoczesnością. Dzięki swojej bogatej historii i dążeniu do doskonałości, Blancpain zdobył uznanie na całym świecie jako symbol wyrafinowanego smaku i prestiżu. W naszej ofercie dostępne są nowe i używane czasomierze tej marki, w 100% oryginalne i gotowe, żeby przez lata służyć nowemu właścicielowi.

  Kultowa kolekcja Blancpain Fifty Fathoms

  Kultowa kolekcja Blancpain Fifty Fathoms to odpowiedź na potrzeby nurków, wymagających zegarka sprawdzającego się na dużych głębokościach. Oryginalny Blancpain Fifty Fathoms został zaprezentowany w 1953 roku, jako pierwszy nowoczesny zegarek dla nurków. Wszystkie modele z serii Fifty Fathoms posiadają charakterystyczne elementy, które zbudowały reputację ich legendarnego przodka i ustanowiły archetypem zegarka nurkowego. Kolejne projekty odzwierciedlają ten sam profesjonalizm w połączeniu ze zmieniającymi się możliwościami technicznymi i designem.

  Najnowsze dodatki do kolekcji są nie tylko niezwykłymi osiągnięciami technicznymi, ale także hołdem dla pionierów, którzy umożliwili nurkowanie ze sprzętem. To ich pasja i oddanie otworzyły nowe horyzonty dla eksploracji podwodnej i nadal inspirują Blancpain do wykorzystywania innowacyjnych materiałów i nowych rozwiązań technicznych, aby poszerzać granice swoich zegarków i spełniać najbardziej wygórowane wymagania. Produkując przez lata nowoczesne zegarki dla nurków, marka nawiązała bliskie więzi z eksploratorami, fotografami, naukowcami i ekologami. Stało się to inspiracją do wsparcia ważnych działań i inicjatyw poświęconych oceanom.

  Limitowana kolekcja zegarków Blancpain

  Limitowana kolekcja zegarków Blancpain to nie tylko wyraz wyjątkowej precyzji i rzemiosła, ale także manifestacja nieustającego dążenia do doskonałości. Od momentu wprowadzenia na rynek najmniejszego mechanizmu zegarmistrzowskiego na świecie w 1984 roku, po stworzenie najcieńszego mechanizmu zegarmistrzowskiego w 1989 roku, firma Blancpain zdobyła sobie uznanie jako symbol doskonałości w świecie zegarków. Wśród jej najbardziej znanych osiągnięć znajduje się zegarek Blancpain 1735, uznawany za najbardziej skomplikowany zegarek mechaniczny na świecie, który zawiera w sobie imponujące komplikacje, takie jak tourbillon, powtarzacz minut, wieczny kalendarz oraz dwa chronografy. Jedna sztuka tego zegarka jest produkowana przez 18 miesięcy, co podkreśla dbałość o każdy detal i najwyższą jakość wykonania. 

  Zegarek na rękę Blancpain to z jednej strony innowacja, a z drugiej – tradycja. Marka pozostaje konsekwentna w produkcji zegarków mechanicznych – nie znajdziemy tutaj mechanizmów kwarcowych ani cyfrowych wyświetlaczy. Każdy zegarek damski i męski Blancpain to efekt żmudnej, precyzyjnej pracy, dlatego rocznie fabrykę opuszcza zaledwie 20 tysięcy egzemplarzy. Świadczy to o statusie marki, jako jednej z najbardziej ekskluzywnych i limitowanych manufaktur na świecie. Dziś Blancpain, będąc częścią Swatch Group i prowadzona przez potomka założyciela, Marca A. Hayeka, kontynuuje swoją drogę, trzymając się standardów ustalonych jeszcze w XVIII wieku.

  Zależy Ci na oryginalnym zegarku Blancpain? Dostępne modele znajdziesz na naszej stronie oraz na żywo w showroomach w Warszawie i Poznaniu!

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie