Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • Chcesz sprzedać zegarek?

  Wybierz odpowiednią opcję
  i wypełnij formularz

  /home/platne/serwer136373/public_html/autoinstalator/lesabre.pl/wordpress20179/wp-content/themes/lesabre/page-komis.php on line 28
  ">Nasza prowizja wynosi tylko 2000 zł niezależnie od wartości zegarka

  /home/platne/serwer136373/public_html/autoinstalator/lesabre.pl/wordpress20179/wp-content/themes/lesabre/page-komis.php on line 29
  ">Wyceniona wartość liczona w zależności od stanu zegarka, jak również od wartości wystawionych podobnych ofert

  /home/platne/serwer136373/public_html/autoinstalator/lesabre.pl/wordpress20179/wp-content/themes/lesabre/page-komis.php on line 41
  ">

   Pudełko TAK/NIE (pole wymagane)

   Dokumenty TAK/NIE (pole wymagane)

   LeSabre – skup zegarków luksusowych

   Możemy odkupić Twój czasomierz
   lub wymienić go na inny…

   Nosisz swój elegancki, stylowy zegarek już od paru lat i zastanawiasz się, czy to już nie pora na lepszy model? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Le Sabre to skup zegarków luksusowych. Tylko u nas możesz wymienić zegarek na inny lub otrzymać gotówkę! Przyjmujemy zegarki sprawne technicznie, w bardzo dobrym stanie wizualnym.

   Skup luksusowych zegarków: jak możesz sprzedać swój czasomierz?

   Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych zegarków luksusowych brandów. Prowadzimy również skup markowych zegarków, dlatego jeśli masz czasomierz, który chciałbyś sprzedać lub wymienić, skorzystaj z naszej profesjonalnej obsługi.

   Skup używanych zegarków to szybki i opłacalny sposób na zarobienie na nieużywanym czasomierzu lub znalezienie nowego modelu, który spełni Twoje oczekiwania. Dlatego zachęcamy do kontaktu!

   Dlaczego warto wybrać nasz skup drogich zegarków?

   Zakup zegarka jakości premium to nie tylko prestiż, ale też inwestycja, ponieważ czasomierze luksusowych marek zachowują wartość mimo upływu lat. Skup starych zegarków jest dobrym pomysłem z wielu powodów. Przede wszystkim, może to być szansa na zdobycie znacznej sumy pieniędzy, która może być przeznaczona na inne cele lub inwestycje. Jeśli Twój luksusowy zegarek leży nieużywany w szufladzie, jego sprzedaż umożliwi komuś innemu cieszenie się nim i docenienie jego wartości.

   Warto także zauważyć, że luksusowe zegarki „trzymają” swoją wartość, a często nawet zyskują na niej z czasem. To oznacza, że nawet jeśli zakupiłeś swój zegarek wiele lat temu, może być on obecnie wart nawet więcej niż w momencie zakupu. Wybierz nasz skup zegarków i wykorzystaj w pełni potencjał swojego czasomierza. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się, jaką kwotę możesz dostać za swój zegarek.

   Dodatkowo, sprzedając luksusowy zegarek, możesz podjąć decyzję o zakupie nowego modelu, który bardziej spełni Twoje obecne potrzeby. Prowadzimy skup zegarków Omega, Rolex, Maurice Lacroix, Audemars Piguet, Longines, Seiko, Patek Philippe i wielu innych. Tak szeroki wybór to świetna okazja do odświeżenia swojej kolekcji zegarków.

   Od czego zależy wartość używanego zegarka?

   Ile warte mogą być stare zegarki? Skup to odpowiednie miejsce, żeby się tego dowiedzieć!

   Wartość używanego zegarka zależy od wielu czynników, które bierzemy pod uwagę, wykonując wycenę:

   – Marka i model: najważniejszym czynnikiem wpływającym na wartość zegarka jest jego marka i model. Zegarki znanych, luksusowych marek utrzymują wysoką cenę, podczas gdy modele produkowane na masową skalę szybko ją tracą.

   – Rocznik i wydanie: data produkcji i specyfikacja danego modelu mogą znacznie wpłynąć na cenę. Starsze modele, szczególnie te w dobrym stanie, są cenione przez kolekcjonerów.

   – Stan techniczny: stan zegarka jest kluczowy. Im lepiej zachowany, tym wyższa jego wartość. Oryginalny pasek, koperta, tarcza i  mechanizm – wszystkie te elementy wpływają na cenę. Nasz skup zegarków luksusowych przyjmuje wyłącznie czasomierze w bardzo dobrym stanie.

   – Materiały: zegarki wykonane z kosztownych materiałów, takich jak złoto, platyna czy szlachetne kamienie, często są warte więcej.

   – Certyfikaty i dokumentacja: posiadanie oryginalnej dokumentacji, takiej jak certyfikaty autentyczności czy oryginalne opakowanie dodatkowo podnoszą wartość zegarka.

   – Popyt na rynku wtórnym: aktualne trendy i popyt na dany model mogą znacząco wpłynąć na jego cenę. Jeśli dany model jest szczególnie poszukiwany przez kolekcjonerów, jego cena szybuje w górę.

   – Historia serwisowa: posiadanie dokumentacji serwisowej i dowodów na regularne przeglądy techniczne świadczy o dbałości o zegarek, co ma pozytywny wpływ na cenę.

   Interesują Cię zegarki w jakości premium? Wybierz nasz skup zegarków: Rolex, Breitling, Maurice Lacroix, Hermes, Tag Heuer czy Cartier to tylko niektóre marki dostępne w naszej ofercie. Wykorzystaj potencjał swojego zegarka: zadzwoń lub napisz e-maila!

   Umów spotkanie