Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • Legenda i fach ekskluzywnej marki nieustannie rozwijają się od 1884 roku, kiedy to Leon Breitling założył rodzinną manufakturę. Właściciel postanowił poświęcić się swojej pasji, której rozwój umiejscowił pomiędzy mechanizmami urządzeń pomiarowych. Dziś dom zegarków marki Breitling ma w swoim archiwum miliony wyprodukowanych egzemplarzy. Co roku zegarmistrzowie wypuszczają spod swoich precyzyjnych dłoni ponad 150 000 dopracowanych wyrobów. Zebraliśmy dla Państwa najciekawsze modele — każdy wybrany przez nas zegarek Breitling jest nośnikiem wyjątkowej precyzji i szlachetności.

  BREITLING

  Filtry i sortowanie

  Cena

  -

  Sortowanie

  Średnica koperty

  zobacz wszystkie

  Materiał koperty

  Mechanizm

  Stan zegarka

  Zawartość oferty

  Ekskluzywny chronomat — historia zegarków Breitlinga

  Marka zaczęła być rozpoznawalna po tym, jak Léon Breitling wynalazł i opatentował niezawodny chronograf (stoper) umieszczony w zegarkach lotniczych przeznaczonych dla pilotów lotnictwa Royal Air Force. Funkcja ta została dopasowana także do modeli na nadgarstek, idealnych dla kierowców i sportowców. Dzięki temu kariera zegarmistrza i sława jego czasomierzy szybko nabrały tempa. Od tej pory słynne, tworzone przez Breitlinga zegarki sprzedawane są z duszą czasu i wielkich idei, których blask przyświeca marce po dziś dzień.

  Założona w 1884 roku w Szwajcarii marka odniosła bezprecedensowy sukces. Odpowiedzialność za to ponoszą mistrzowskie doświadczenie, ponadczasowy design i niespotykana nigdzie indziej, najwyższa jakość zegarków szwajcarskich Breitling. Przekazywana z pokolenia na pokolenie tradycja manufaktury skupia wokół siebie pasjonatów doceniających wyjątkowość sztuki zegarmistrzostwa. Każdy egzemplarz jest wykonywany własnoręcznie z niezwykłą precyzją przez mistrzów w swoim fachu. Breitling stworzył swoje imperium budując solidne fundamenty jako rodzinna firma dzieląca pasję do eleganckich i luksusowych zegarków. W 1915 roku marka zaprezentowała pierwszy chronograf z przyciskiem pozwalającym na kontrolowanie wszystkich trzech funkcji — start, stop i reset. Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości marka rozwinęła się w niesamowitym tempie, znacznie przewyższając konkurencję. Owocem nabranego przez lata doświadczenia są legendarne już modele z linii Navitimer, Superocean, Breitling Avenger Chronograph, Professional czy uwielbiane przez koneserów zegarki Breitling Chronomat i Premier B01. O niezrównanej precyzji wykonania zegarków damskich i męskich świadczy ich długowieczność oraz wielopokoleniowa tradycja noszenia posiadanych w rodzie egzemplarzy. Wiele z nadal używanych mechanizmów bazuje na rozwiązaniach zapoczątkowanych i opatentowanych jeszcze przez założyciela i dziedziców marki Breitling, które Leon, Gaston i Willy zaprezentowali w swoich projektach.

  Ponadczasowa kolaboracja i sukcesy modeli Breitling

  Na przestrzeni lat innowacyjne rozwiązania zyskały na uznaniu właścicieli ekskluzywnych wyrobów. Ważnym momentem w historii powstania marki zajął 1952 rok, kiedy to piastujący najwyższe stanowisko w firmie wnuk założyciela — Willy — zastosował zintegrowany suwak logarytmiczny w zegarku naręcznym. Z tego połączenia początkowo korzystali głównie piloci i właściciele samolotów. Mechanizmy te umożliwiały przeprowadzanie skomplikowanych obliczeń. Dzięki temu, w przypadku awarii instrumentów pilotażowych, prowadzący mogli własnoręcznie wyznaczać dokładną wartości przemierzonej trasy, ilość zużytego paliwa czy osiąganą prędkości. Legendarny design i mechanizm instrumentu kojarzą się z niezawodnością i stanowią wzór dla nowoczesnych modeli. Do dziś Navitimer nie służy jedynie do pomiaru czasu, śmiało może zastąpić urządzenia znajdujące się w kokpicie samolotu czy w samochodowej desce rozdzielczej.

  Właśnie ta ostatnia zależność doprowadziła do niemal 20-letniej, luksusowej kolaboracji dwóch fenomenalnych i eleganckich marek — Bentley x Breitling. Innowacyjny projekt zakładał stworzenie limitowanej edycji zegarków użytkowych i zegarów samochodowych łączących w sobie najlepsze zalety brytyjskiej motoryzacji ze szwajcarską precyzją i rzemiosłem. Niezależnie od prowadzonego projektu, za każdym razem Breitling zaprezentował najwyższej jakości produkty i niepowtarzalną klasę.

  Doskonałość eleganckich zegarków marki Breitling

  Historia zegarków Breitling, tak jak i same produkty, jest niezwykle interesująca i warta uwagi, jednak to nie ona odgrywa kluczową rolę. Najwyższa jakość prezentowana w każdym egzemplarzu odwdzięcza się nawet po wielu latach użytkowania jednego zegarka. Wszystkie modele Breitling wykonywane są ręcznie, co przekłada się bezpośrednio na ich wyjątkowość. Mechanizm będący sercem każdego zegarka zamknięty jest w kopercie, która produkowana jest z najlepszych materiałów, pod kontrolą wyznaczonych specjalistów.

  Producent zapewnia, iż gotowa obudowa przechodzi serie wymagających testów, mających na celu potwierdzenie odporności na niszczenie, nawet przy wyjątkowo intensywnym użytkowaniu. Każdy Breitling Chronomat, Navitimer czy Superocean o dużym kalibrze, wyposażony zostaje w idealnie dopasowane, ręcznie lakierowane i zabezpieczane tarcze. W niektórych modelach montowane są luminescencyjne wskazówki, ułatwiające użytkowanie zegarka w trudnych warunkach. Specjalnie dobrane szkiełko wykonane jest z szafirowego kryształu. Dzięki zastosowanym technologiom i ręcznemu dopasowaniu, zegarek Breitling jest wyjątkowo szczelny. Instrument odporny jest nie tylko na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, ale także na szkodliwość wysokiego i niskiego ciśnienia. Naręczne bransolety projektowane są z myślą o komforcie noszenia przez użytkowników. Ogniwa i sworznie są ze sobą zgrzewane w temperaturze 3400°C, dzięki czemu ich rozpad jest niemal niemożliwy. Wyrób jest kilkukrotnie polerowany, dla osiągnięcia kojarzonego z marką, niezwykłego blasku. Specjaliści zabezpieczają gotowy produkt substancją chroniącą całość przed korozją i ścieraniem. Każde z ekskluzywnych urządzeń przechodzi restrykcyjną kontrolę jakości. Breitling dba nie tylko o poziom swoich wyrobów, ale także o to, aby wybór zegarków był dla klientów wyjątkowym doświadczeniem.

  Legendarny już zegarek — złoty z chronografem, Avenger, kultowy Navitimer czy męski model Professional — prezentuje się na nadgarstku bardzo dostojnie i ekskluzywnie. Cena modeli jest adekwatna do poziomu rzemieślniczego kunsztu prezentowanego przez szwajcarską firmę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu online oraz do umówienia się na wizytę w naszym showroomie. Nasi specjaliści przez lata zdobywali ścisłą wiedzę z dziedziny zegarmistrzostwa. Korzystając ze swojego doświadczenia, odpowiedzą na Państwa pytania, pomagając w procesie wyboru zegarków Breitling.

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie