Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • Zegarmistrzostwo na najwyższym poziomie? Szwajcarska manufaktura Ulysse Nardin spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby! Firma zajmuje się produkcją zegarków od 1846 roku, dlatego może zaoferować to, co najlepsze! Zegarki Ulysse Nardin to kunsztowne wyroby, które wyróżniają się eleganckim, niepowtarzalnym designem. Zegarki wykonane z całkowitą dbałością o najdrobniejsze detale to biżuteria, która dopełni każdą stylizację. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów od Ulysse Nardin!

  ULYSSE NARDIN

  Filtry i sortowanie

  Cena

  -

  Sortowanie

  Średnica koperty

  zobacz wszystkie

  Materiał koperty

  Mechanizm

  Stan zegarka

  Zawartość oferty

  Zegarki Ulysse Nardin

  Luksus i nieskazitelna precyzja – te trzy słowa doskonale opisują markę Ulysse Nardin. Zegarki są idealne dla miłośników ekskluzywnych czasomierzy, które nie tylko mierzą czas, ale też są wyznacznikiem statusu. W naszej ofercie znajdziesz liczne modele od Ulysse Nardin: zegarek z kolekcji Michelangelo, Marine czy Classico: wybór jest naprawdę szeroki. Posiadamy zarówno zegarki nowe, jak i używane: zawsze sprawdzone pod kątem oryginalności i stanu technicznego. Dostępne modele znajdziesz na naszej stronie – możesz przyjrzeć się propozycjom, które są aktualnie w sprzedaży. Wolisz zobaczyć zegarek na własne oczy, zanim zdecydujesz się na zakup? Odwiedź nasz showroom w Warszawie lub Poznaniu.

  Ulysse: zegarek z historią i tradycją

  Każdy zegarek męski Ulysse Nardin to owoc bogatej historii, sięgającej aż 1846 roku. Właśnie wtedy, Ulysses Nardin założył firmę w szwajcarskim Le Locle. Marka szybko zdobyła uznanie, jako producent precyzyjnych chronometrów morskich oraz ekskluzywnych czasomierzy, które były używane przez marynarzy na całym świecie. Zdobyły one liczne nagrody i wyróżnienia, co potwierdza ostatni oficjalny raport Obserwatorium w Neuchâtel w Szwajcarii, podający imponującą liczbę 4324 certyfikatów, 2411 specjalnych nagród oraz 18 złotych medali na międzynarodowych wystawach.

  W latach 70. i 80. XX wieku, w okresie kryzysu kwarcowego, marka Ulysse Nardin musiała stawić czoła wielkim wyzwaniom. Za obecną kondycję firmy w dużej mierze odpowiada Rolf W. Schnyder, który przejął ją w 1983 roku. Od 2014 roku, marka Ulysse Nardin jest częścią luksusowego, francuskiego koncernu Kering.

  Ulysse: zegarki dla koneserów

  Zegarki Ulysse Nardin to prawdziwe dzieła sztuki zegarmistrzowskiej. Firma projektuje i produkuje luksusowe zegarki, w tym modele dwustrefowe oraz chronometry morskie, z których zasłynęła.

  Ulysse Nardin jest głęboko związany z światem morskim od 1846 roku. Od pierwszych chronometrów morskich, inspirowanych odkrywcami, po inspirację w najnowszych projektach, marka pozostaje związana z oceanem. Zegarek Ulysse Nardin to wręcz synonim profesjonalnego chronometru morskiego: nie bez powodu został oficjalnym czasomierzem The Ocean Race, najważniejszego na świecie wydarzenia w żeglarskim kalendarzu. Brand angażuje się również w działania na rzecz ekologii, aby chronić zagrożone morza i oceany: w produkcji wykorzystywane są np. przetworzone sieci rybackie, a marka dąży do innowacji i zrównoważonego rozwoju. W przypadku wielu modeli, wodoszczelność została określona przez producenta na 200 metrów, dlatego zegarek Nardin będzie towarzyszyć Ci w wielu przygodach, również tych podwodnych.

  Ulysse Nardin: zegarki dla wielbicieli luksusu

  Zegarki Ulysse Nardin cieszą się uznaniem nie tylko wśród naszych Klientów, ale też znanych postaci ze świata sportu, rozrywki i biznesu. Wielu z nich, takich jak Michael Jordan czy Jeff Bezos, jest dumnymi posiadaczami zegarków tej marki. To potwierdzenie prestiżu, który daje zegarek Ulysse na nadgarstku.

  Oprócz tego, od 2017 roku Ulysse Nardin jest oficjalnym sponsorem szwedzkiego zespołu żeglarskiego Artemis Racing podczas regat America’s Cup. Marka ta pełni także funkcję oficjalnego sponsora Monaco Yacht Show oraz Miami Yacht Show, co podkreśla jej silne związki z morskim środowiskiem i zaangażowanie w najważniejsze wydarzenia żeglarskie na całym świecie.

  Zegarek Ulysses Nardin: dzieło szwajcarskiej manufaktury

  Zegarki męskie Ulysse Nardin to prawdziwe dzieło szwajcarskiej manufaktury, która nie tylko zachowuje jakość, ale też wprowadza innowacje. Jednym z wyjątkowych elementów, którymi manufaktura się wyróżnia, jest technika emalii. To dekoracyjna technika, w dużej mierze zapomniana i opanowana tylko przez garstkę rzemieślników. Kolejnym przełomowym osiągnięciem jest zastosowanie technologii silicium. Od początku lat 2000. silicium stało się najbardziej obiecującym materiałem w zegarmistrzostwie. To tylko jeden z elementów, dzięki którym każdy zegarek Ulysses Nardin jest tak dobrze dopracowany: poszczególne części są dopasowane od siebie na poziomie mikronów.

  Chcesz dołączyć do swojej kolekcji zegarek Ulysses Nardin? Sprawdź modele aktualnie dostępne na naszej stronie!

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie