Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • ANGELUS

  Filtry i sortowanie

  Cena

  -

  Sortowanie

  Średnica koperty

  zobacz wszystkie

  Materiał koperty

  Mechanizm

  Stan zegarka

  Zawartość oferty

  Zegarki Angelus

  Angelus to jedna z marek należących do znanych producentów szwajcarskich zegarków.

  Początkowo znany jako Stolz Frères SA, manufaktura została założona w 1891 roku w Le Locle przez braci Gustava i Alberta Stolz. Już na początku swojej działalności firma skupiała się złożonych mechanizmach oraz chronografach eksportowanych do Niemiec, Włoch i Rosji. 

   

  Obecnie oryginalny zegarek Angelus to efekt wykonywania wszystkich etapów in-house w siedzibie marki. Producent kultywuje swoje dziedzictwo, samodzielnie projektując, produkując, wykańczając, montując, regulując i testując wszystkie swoje mechanizmy i zegarki wewnętrznie. Kolekcja łączy najlepsze tradycje zegarmistrzowskiej klasyki z nowoczesnym designem i materiałami, co czyni je obiektem pożądania kolekcjonerów z całego świata. Dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi oraz zaawansowanym narzędziom Angelus jest w stanie nieustannie wprowadzać innowacje, prowadząc badania nad nowymi technikami.

  Męski zegarek Angelus Chronodate

  Angelus z dumą prezentuje Chronodate – kolekcję zegarków, która stanowi hołd dla słynnego kalibru chronografu, zaprezentowanego 80 lat temu, w 1942 roku. Chronodate to nie tylko zwykła seria zegarków, ale wyjątkowe dzieło, które w sposób wyraźny oddaje hołd dziedzictwu marki. Naręczny zegarek Angelus Chronodate jest dostępny w trzech limitowanych seriach po 25 egzemplarzy. Wyróżnia się nie tylko pod względem technicznym, ale też jeśli chodzi o wzornictwo. Estetyka zegarka czerpie inspirację zarówno z historycznych kolekcji Angelus, jak i z nowoczesnych, eleganckich linii ostatnich produkcji. 

  Oryginalny zegarek Angelus posiada modułową kopertę wykonaną z połączenia złota, tytanu i węgla. Jego automatyczny chronograf bicompax, który znajduje się w centralnej części tarczy, otoczony jest zewnętrzną datą, nawiązującą do pierwowzoru. To niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko przypomina o historii marki, ale także wprowadza nową jakość i wyrafinowanie do świata zegarmistrzostwa. Chronodate to zegarek, który nie tylko spełni oczekiwania najbardziej wymagających koneserów, ale także zapewni niezapomniane doświadczenie każdemu, kto będzie miał przyjemność go nosić.

  Zegarek na rękę Angelus Flying Tourbillon

  Angelus Flying Tourbillon to wyjątkowa kolekcja, która łączy w sobie nie tylko doskonałość techniczną, ale też wyjątkowe materiały i wykończenia. Ta limitowana edycja składa się z zaledwie 18 egzemplarzy, a każdy zegarek posiada tzw. lotny tourbillon. Charakteryzuje się on ostrą, nowoczesną kopertą o średnicy 42,5 mm wykonaną z kompozytu węglowego i czerwonego złota. Kaliber A-250 nadaje mu trójwymiarowy, szkieletowy wygląd dzięki swojej sieci mostków w reliefie. Ich graficzne rozmieszczenie jest równie imponujące jak wydajność tego tourbillonu: po prostu wyjątkowe. To zegarek, który nie tylko podkreśla technologiczne osiągnięcia marki, ale także wyznacza nowe standardy w dziedzinie zegarmistrzostwa, przyciągając uwagę najbardziej wymagających miłośników zegarków. Ze względu na limitowaną produkcję, taki kolekcjonerski Angelus przyciąga uwagę zwolenników szwajcarskiego zegarmistrzostwa.

  Męski i damski zegarek Angelus: standardy manufaktury

  Każdy męski i damski zegarek Angelus to kultywacja najlepszych tradycji szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Założona w 1891 roku w Szwajcarii, marka Angelus od zawsze stanowiła wzorzec doskonałości w świecie zegarków. Jej pionierskie mechanizmy i czasomierze, opracowywane wewnętrznie przez zegarmistrzów marki, zyskały uznanie koneserów na całym świecie, pozostając przedmiotem pożądania kolekcjonerów. 

  Dzisiejsze manufaktury Angelus są w pełni wyposażone w zaawansowaną technologię, pozwalającą na projektowanie, produkcję, wykończenie, montaż, regulację i testowanie wszystkich ruchów i czasomierzy wewnętrznie. Kolekcja Angelus łączy w sobie najlepsze tradycje zegarmistrzostwa z nowoczesnym designem i materiałami, tworząc zegarki o niezrównanym prestiżu i stylu. Wytwarzane zegarki stanowią harmonijną mieszankę klasycznych materiałów, takich jak metale szlachetne, stal i mosiądz, oraz nowoczesnych materiałów, takich jak włókno węglowe, co sprawia, że są one zarówno wyrafinowane, jak i innowacyjne. Każdy zegarek na rękę Angelus jest precyzyjnie wykonany i poddany rygorystycznym testom jakości, gwarantując niezawodność i trwałość na lata. Angelus to więcej niż zegarek – to wyraz najwyższych standardów zegarmistrzowskich.

  Chcesz poszerzyć swoją kolekcję o zegarek Angelus? Posiadamy modele nowe i używane, ale zawsze sprawdzone pod względem autentyczności. Dostępne zegarki znajdziesz na naszej stronie oraz w showroomach w Warszawie i Poznaniu.

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie