Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • Marka Hublot jest jednym z najmłodszych domów zegarmistrzowskich. Firma powstała w 1980 roku, dzięki nowatorskiemu podejściu Włocha, Carlo Crocco. Mężczyzna miał jeden cel – zrewolucjonizowanie designu i techniki wykonywania zegarków. Założyciel od początku swojej działalności kierował się prostym założeniem – zegarek ma być funkcjonalny, prosty i odporny na żywioły. Do dziś, każdy model, zarówno damski, jak i męski jest zgodny z pierwotną filozofią. Zegarek Hublot to nic innego, jak przejaw nurtu fusion, łączącego ze sobą nieoczywiste materiały, takie jak połączenie złota i gumy. Awangardowe modele podbiły rynek, szybko stając się prestiżowymi. Hublot to szwajcarski producent ekstrawaganckich zegarków, które od lat cieszą się uznaniem klientów.

  HUBLOT

  Filtry i sortowanie

  Cena

  -

  Sortowanie

  Średnica koperty

  zobacz wszystkie

  Materiał koperty

  Mechanizm

  Stan zegarka

  Zawartość oferty

  Zaskakujący design zegarków Hublot

  Luksusowe zegarki Hublot czerpią swoją inspirację z francuskiego. Samo słowo Hublot oznacza nic innego jak iluminator (okrągłe okno w kabinie statku), którego wygląd był zaczątkiem wzrostu legendy marki. Inspiracja bulajem widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Zegarowa luneta otaczająca tarczę, mocowana jest do koperty przy pomocy 12 śrub wykonanych z tytanu. Nietypowy, surowy design pochodzący z lat 80 wieku XX. nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, znajdując zegarkom marki Hublot, pomimo stosunkowo krótkiego czasu istnienia firmy, prestiżową pozycję wśród legendarnych producentów zegarków ze Szwajcarii. Minimalistyczny styl czasomierza Classic Fusion zmienił rozumienie luksusu w zegarmistrzowym słowniku. Wraz z powstaniem najbardziej ikonicznej kolekcji Hublot zmieniło się postrzeganie szwajcarskiego kunsztu. Ogromne zainteresowanie innowacyjną marką zaowocowało powstaniem hucznej kolekcji zegarków męskich, Big Bang. Nowatorski projekt łączył w sobie zestawienie wielu materiałów, w tym węgla, ceramiki, magnezu, gumy, złota, stali oraz wolframu i szafirowego szkiełka. Nie jest to przypadkowa kombinacja. Nazwa modelu pochodzi od Wielkiego Wybuchu, z którego powstał Wszechświat. Projekt był futurystycznym ukłonem w stronę historii i momentu, któremu zawdzięczamy wszystko. Big Bang niemal od razu zdobył zainteresowanie publiczności i wytrawnych koneserów sztuki zegarmistrzowskiej. Model Big Bang King Gold wygrał serię konkursów i festiwali, zapewniając marce niepodważalny status fenomenu w swojej klasie. Marka Hublot ceniona jest za zaskakujące wizjonerstwo i niespotykane dotąd podejście do materiałów oraz kruszców.

  Zegarki marki Hublot – dookoła świata i z powrotem

  Hublot zegarki to także pasja, trud i zderzenie się z własnymi granicami. Marka towarzyszyła żeglarzowi Alanowi Roura podczas jednego z najtrudniejszych wyścigów świata. Z okazji Vendee Globe została specjalnie zaprojektowana na regaty jednokadłubowa, logowana nazwą Hublot żaglówka. Marka stała się oficjalnym sponsorem sportowca, wspierając go w spełnianiu marzeń. Wielki, morski projekt zakłada samodzielne przepłynięcie wód dookoła Ziemi, od zachodu na wschód, bez zewnętrznej pomocy. Roura swój wymarzony start rozpocznie w 2024 roku. Do tego czasu treningi odbywa na zaprojektowanej przez szwajcarów konstrukcji. W samych regatach Vendee Globe dookoła świata żeglarzowi towarzyszyć będzie doskonały zegarek Super B z chronografem. Odporny na negatywne działanie warunków atmosferycznych czasomierz, świetnie sprawdzi się w kontakcie z zimną i słoną wodą mórz i oceanów.

  Szwajcarska marka Hublot wciąż pozostaje jedną z najlepszych i najbardziej przyszłościowych wizji zegarmistrzostwa. Innowacyjne podejście do dziś dumnie łamie stereotypy i przez lata utarte konwenanse. Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze znakomitymi, futurystycznymi projektami. Nasz ekspert czeka na Państwa w naszych showroomach – zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę.

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie