Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • ARMAND NICOLET

  Filtry i sortowanie

  Cena

  -

  Sortowanie

  Średnica koperty

  zobacz wszystkie

  Materiał koperty

  Mechanizm

  Stan zegarka

  Zawartość oferty

  Zegarki Armand Nicolet

  Armand Nicolet to szwajcarski producent luksusowych zegarków, zlokalizowany w Tramelan, górskiej wiosce w Jurze Berneńskiej.Historia marki sięga aż 1875 roku, gdy Armand Nicolet, syn zegarmistrza, założył własne Atelier d’Horlogerie. Już w 1902 roku atelier produkowało kieszonkowe zegarki z wieloma komplikacjami, takimi jak np. guilloché, emaliowana tarcza, 

  jednoprzyciskowy chronograf, kompletny kalendarz (data, dzień, miesiąc i wskaźnik faz księżyca). Ekskluzywne zegarki Armand Nicolet można podziwiać w muzeum w Tramelan, ale przede wszystkim, na nadgarstkach miłośników marki. Do dzisiaj marka słynie ze starannie wykonanych i zmontowanych mechanizmów mechanicznych. W naszej ofercie dostępne są nowe i używane zegarki Armand Nicolet – sprawdź stronę Lesabre oraz showroomy w Poznaniu i Warszawie.

  Oryginalny Armand Nicolet w Lesabre

  Prawdziwy szwajcarski zegarek Armand Nicolet to między innymi seria O.H.M., czyli 

  Original Historical Movement. Znajdziesz tutaj dzieła sztuki, które wyznaczają unikalną pozycję marki na rynku. Części mechanizmu są dekorowane, montowane i precyzyjnie dostrajane przez doświadczonych zegarmistrzów, aby zegarek działał perfekcyjnie. Oryginalny Armand Nicolet jest znany przede wszystkim z jakości swoich mechanizmów, które w przeszłości były wykańczane, a następnie sprzedawane wielu prestiżowym szwajcarskim markom.

  Marka wciąż pracuje nad opracowanymi przed laty mechanizmami, udoskonalając je i przywracając im nowe życie. Obecnie są prezentowane jako zegarki Armand Nicolet O.H.M. – historyczna kolekcja dostępna w limitowanych ilościach. Każdy czasomierz jest dostarczany z indywidualnym Certyfikatem Gwarancji Międzynarodowej oraz Certyfikatem Autentyczności. Oryginalny, odrestaurowany i precyzyjnie dostrojony mechanizm historyczny sprawia, że męski zegarek Armand Nicolet jest nie tylko kawałkiem historii, ale też prawdziwym dziełem sztuki.

  Współczesne zegarki Armand Nicolet

  Dużą popularnością cieszy się między innymi wodoszczelny zegarek Armand Nicolet 

  z kolekcji JS9-41. Wodoszczelność do 30 ATM jest zapewniona przez grubą, wkręcaną tylną pokrywę z charakterystycznym wzorem ryby Armand Nicolet oraz wkręcaną koronkę pokrytą gumowym zabezpieczeniem. W tej samej kolekcji dostępne są również datowniki oraz możliwość dodania drugiej strefy czasowej GMT. 

  Klasyczny zegarek Armand Nicolet jest dostępny w kolekcji VS-1. Do jej charakterystycznych cech należą proporcje kształtów oraz eleganckie połączenia kolorów i materiałów. To doskonały model dla osób, które cenią sobie styl vintage, nawiązujący do ekskluzywnego zegarmistrzostwa sprzed lat. 

  Czasomierze Armand Nicolet swoim designem nawiązują również do tradycji lotniczych, dzięki oryginalnym tarczom wykańczanym z użyciem piasku wulkanicznego. Ekskluzywne zegarki Armand Nicolet pozwalają na odczytanie godziny w każdych warunkach, dzięki zastosowaniu luminoforowych wskazówek i indeksów. Kolekcja MM2-43 to nacisk na detale techniczne, dlatego powstała nowa seria z zupełnie nowymi połączeniami kolorów i materiałów. Marka eksperymentuje również z paskami i zapięciami: dostępne są między innymi paski z perforowanego płótna z klamrą, inspirowane podróżami i wykorzystywaniem zegarka w każdych warunkach.

  Innowacje w zegarkach Armand Nicolet

  Zegarki Armand Nicolet to nie tylko tradycja, ale też innowacja. Niedawno marka wprowadziła modernizację jednej ze swoich kultowych kolekcji, prezentując linię M02. Oryginalna koncepcja, która inspiruje tę serię od lat pozostała bez zmian, ale nowe zegarki są jeszcze bardziej ergonomiczne i komfortowe w użytkowaniu. Czasomierz doskonale układa się na nadgarstku, dzięki mniejszej średnicy koperty, a tarcza została na nowo zaprojektowana, aby indeksy i cyfry arabskie były bardziej czytelne. Szwajcarski zegarek Armand Nicolet to też nacisk na najmniejsze nawet detale techniczne. Badania prowadzone przez zespół marki pozwoliły stworzyć nową, stalową bransoletę oraz mocniejszą, łatwiejszą w użyciu klamrę.

  Chcesz umieścić w swojej kolekcji oryginalny zegarek Armand Nicolet? Sprawdź, jakie modele są dostępne na naszej stronie oraz w showroomach w Poznaniu i Warszawie.

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie