Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • Piramida Prestiżu

  Chcąc przybliżyć wartość marki, w sposób subiektywny przygotowaliśmy naszą piramidę prestiżu zegarków.  Podzieliśmy ją na pięć poziomów, sam szczyt zaczyna się od Patek Philippe, zaś koniec to Longines, Junghans …

   

  PATEK PHILIPPE,

  legenda zegarmistrzostwa, założona w Genewie przez polskiego emigranta Antoniego Norberta Patek i warszawskiego zegarmistrza Franciszka Czapka. Po kilku latach do firmy dołączył Adrien Philippe, który zrewolucjonizował przemysł zegarmistrzowski dzięki wynalezieniu zegarka z   mechanizmem naciągowym, który umożliwiał nakręcenie go bez kluczyka. Marka Patek  Philippe  to gwarancja doskonałego połączenia wysokiej jakości i kunsztu artystycznego. Zegarki są nieustannie przedmiotem pożądania kolekcjonerów. Nowoczesność przeplata się z nutą konserwatyzmu.

   


   

   

  Vacheron Constantin,

  początki marki sięgają 1755 roku, od zawsze potrafiła tworzyć skomplikowane mechanizmy w szczególnie solidnych i kosztownych kopertach. Zegarki Vacheron Constantin sygnowane krzyżem maltańskim są synonimem produktów wysokiej jakości i symbolem luksusu. Stosowane komplikacje, repetycje są jedyne w swoim rodzaju. Stanowią równowagę między elegancją a funkcjonalnością.

  Jaeger-LeCoultre,

  manufaktura powstała w 1833 roku, jej celem stało się uczynić z produkcji zegarków sztukę codzienną, proponując wysokiej jakości wzory o prostej i oszczędnej formie. Największym zainteresowaniem cieszy się ponadczasowy Reverso, zegarek posiadający obrotową kopertę, która początkowo miała za zadanie ochronę delikatnego szkła.

  Audemars Piguet,

  firma powstała w 1875 roku i wprowadziła szereg innowacji w świat zegarków mechanicznych, które do dziś są stosowane przez wszystkie liczące się manufaktury zegarmistrzowskie. Zegarki AP to prawdziwe dzieła sztuki.

  IWC Schaffhausen,

  producent zegarków wysokiej jakości, przeznaczonych do konkretnych, szczególnych celów. Taki jak, powstały w latach 30. Big Pilot, przeznaczony dla pilotów samolotów.

  Rolex,

  szwajcarska firma założona w 1905 roku. Obecnie największy producent ekskluzywnych zegarków na świecie. Marka znana ze swej precyzji oraz prestiżu.

  Ulysse Nardin,

  manufaktura specjalizująca się w produkcji zegarków od 1846 roku. Firma jest czołowym producentem chronometrów morskich.

  A. Lange & Sohne,

  niemiecka firma stawiająca na tradycyjny design oraz ciekawe i niepowtarzalne rozwiązania techniczne.

  Zenith,

  zegarki uważane za precyzyjne i rzetelne, wyróżniane i nagradzane na licznych wystawach i konkursach. Manufaktura skupia się głównie na dwóch rodzajach zegarków: chronometrach i chronografach.

   


                 

  Omega,

  stworzona w 1848 roku, obecnie jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek zegarków na świecie . Zegarki Omega zostały wybrane przez NASA do programu Apollo i jako pierwsze pojawiły się na Księżycu.

  Breitling,

  marka powstała w 1884 roku. Jej założyciel – Léon Breitling – od samego początku postanowił skoncentrować się na produkcji chronografów i  innych przyrządów pomiarowych. Marka stawia na absolutną precyzję, niezawodność i funkcjonalność.  Wszystkie mechanizmy  Breitlinga to gwarancja niezrównanej precyzji wskazań.

  Piaget,

  manufaktura powstała w 1874 roku i do dziś specjalizuje się w produkcji mechanizmów wysokiej jakości, jasno odzwierciedla perfekcję i umiłowanie piękna.

  Cartier

  Eberhard

  Perrelet

  Chopard

   


                                                                             

  Tag Heuer,

  marka założona w 1860 roku, przywiązana do chronometrów i zafascynowana prędkością. Zegarki marki TAG Heuer od wielu lat goszczą na nadgarstkach gwiazd sportu .                      

  Maurice Lacroix, 

  Maurice Lacroix to szwajcarska marka istniejąca od 1975 roku, wytwarzająca zegarki, które spełniają najwyższe standardy w zakresie jakości, wzornictwa i niezawodności.

  Panerai

   


   

  Longines

  Frederique Constant

  Junghans

  Tissot

  Rado

  Atlantic

  Doxa 

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie