Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • Zegarki Omega do męskiej kreacji karnawałowej

  Okres świąteczny, Sylwester i Nowy Rok już za pasem – lada chwila rozpocznie się więc karnawał! To otwiera natomiast drogę do setek różnych okazjach, by ubrać się i wyjść “na miasto”. Każda – nawet najlepsza kreacja – potrzebuje jednak ładnych, gustownych dodatków. A jak powszechnie wiadomo, nie ma lepszego dodatku niż piękny, luksusowy zegarek, by pokazać swój status społeczny oraz w gustowny sposób podkreślić koszulę bądź garnitur. Jak sam tytuł tekstu wskazuje, postaramy się dzisiaj dobrać odpowiedni zegarek marki Omega do konkretnej kreacji karnawałowej.

  Dlaczego akurat Omega?

  Nic nie mówi “luksus” tak dobrze, jak idealnie dobrany szwajcarski zegarek – marka Omega jest tego idealnym dowodem. Bogactwo wyjątkowych wzorów i kolorów, ogromny wybór design’ów, bransolet oraz kopert, a wszystko to zwieńczone solidnym wykonaniem i szlachetnymi materiałami – tym właśnie wyróżnia się Omega. Nic więc dziwnego, iż bez trudu można dobrać zegarek idealnie pasujący do danej sytuacji i stylu ubioru.

  Omega do garnituru i koszuli

  Zegarki męskie Omega bez trudu pasują do każdego rodzaju ubioru – jest to jeden z wielu powodów, dla którego są one tak często wybierane. Omega Constellation wyróżniają się klasycznym, ale również “drapieżnym” wyglądem – nic więc dziwnego, iż linia ta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych na świecie. Jest ona idealnym wyborem do ubioru “smart casual”, czyli “wygodna elegancja codzienna”. Sprawdzi się również do każdej gładkiej koszuli oraz do typowych garniturów sportowych. Zegarki tej serii mają stosunkowo niewielką kopertę, przez co stają się one idealne dla panów o szczupłym przedramieniu. A co, jeżeli interesuje nas bardziej “formalny” wygląd? Zależy, czy chcemy trzymać się kanonu, czy odrobinę od niego odejść. Do garnituru najlepiej prezentować się będzie klasyczny zegarek na skórzanym pasku – przykładowo Omega Geneve lub De Ville. Dla tych jednak, którzy trendy wolą wytyczać ciekawym wyborem będzie Omega Speedmaster Apollo 11 wydany z okazji pierwszego lądowania na księżycu. Metalowa bransoleta odbiega znacznie od zwyczajowych wyborów, jednak w większości przypadków może sprawdzić się znacznie lepiej od klasycznego garniturowca. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu reguły wielkości koperty do szerokości przedramienia – większość modeli Omega Speedmaster cechują się większą kopertą, dlatego są one lepszym wyborem dla panów o masywnym przedramieniu. Warto również zaopatrzyć się w wymienne paski lub kilka zegarków, gdyż dobrze jest, gdy kolor paska jest zbliżony do koloru skórzanych elementów ubioru. W wypadku metalowych pasków należy przyjąć regułę, którą należy zastosować również w trakcie wyboru koloru koperty, czyli dobór pod metalowe elementy ubioru. Zegarki Omega w sklepie internetowym można znaleźć w różnych odsłonach, nie ma więc większego problemu, by dobrać kilka z nich do różnych rodzajów garderoby.

  Czasami dobór odpowiedniego dodatku może całkowicie zmienić całą kreację – na lepsze, lub w przypadku złego wyboru na gorsze. Ważne jest więc, by cała kreacja dopięta była “na ostatni guzik”. To tyle, jeżeli chodzi o męskie zegarki – w następnym tekście poruszymy równie ważną kwestię, jaką są zegarki damskie Omega. Z góry zapraszamy!

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie