Koszyk 0 - 0zł
 - 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
 • Na to zwróć uwagę przed kupnem zegarka

  Zegarek dawniej służył wyłącznie do odczytu godziny, był bardzo przydatnym przedmiotem dla wielu ludzi. Jednak teraz czasomierze posiadają niejednokrotnie wiele innych funkcji, które są dla społeczeństwa niesamowicie wartościowe. Często zegarek staje się dodatkiem – uzupełnia całą stylizację, jest przysłowiową „kropką nad i”. Rynek oferuje wiele rodzajów zegarków zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jednak przed zakupem konkretnego modelu warto zapoznać się trochę z tematyką, by wiedzieć, o co zapytać w sklepie i podjąć decyzję, z której będzie się w pełni zadowolonym.

  O to trzeba zapytać!

  Przede wszystkim trzeba uważać na nieuczciwych sprzedawców, którzy oferują podrobione przedmioty – bardzo często zegarki Rolex są sprzedawane jako oryginalne, choć wcale tak nie jest. Dlatego zakupu powinno dokonywać się u zegarmistrza lub w sprawdzonych i renomowanych sklepach. Cena jest kluczowa, jednak nie zawsze drogi zegarek będzie lepszy od modelu tańszego, trzeba zwrócić uwagę na to, co otrzymuje się za taką kwotę. Wiele osób decyduje się na zegarki Omega, ponieważ cena jest adekwatna do jakości, jaką się otrzymuje. Bardzo ważne jest to czy zegarek ma być kwarcowy (na baterię) czy mechaniczny (nakręcany). Ten pierwszy rodzaj jest najczęściej spotykany w sklepach i charakteryzuje się dużą dokładnością chodu. Zegarki mechaniczne są mniej dokładne jednak doceniane przez szerokie grono użytkowników takiego rozwiązania.

  To też jest ważne!

  Wodoszczelność – jest to przydatne nie tylko dla osób, które nurkują, pływają itp. W życiu codziennym zdarza się wiele różnych sytuacji, których nie da się przewidzieć, dlatego jest to ważne udogodnienie w zegarku. Zegarki męskie Omega w większości przypadków są wodoszczelne, co jest doceniane przez klientów. Często problematyczny jest wybór między bransoletą a paskiem w zegarku – nie można jasno określić, co jest lepsze, wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Jednak zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku należy zegarek przymierzyć i sprawdzić, w czym lepiej się człowiek czuje, ponieważ nie powinno się kierować tylko wyglądem. Materiał, z jakiego jest wykonane szkiełko i koperta – musi być to tworzywo, które będzie odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Zegarki damskie Omega, tworzone są z najlepszej jakości materiałów, aby klient był w pełni zadowolony.

  Wybór zegarka to poważna sprawa, szczególnie jeśli chce się wydać na niego znaczną kwotę. Nie należy bać się pytań – nie wszyscy są specjalistami w każdej dziedzinie, więc dopytanie o szczegóły doświadczonego pracownika jest kluczowe. Rynek oferuje ogromny wachlarz zegarków, więc z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie po głębszej analizie.

  Chcesz obejrzeć zegarek?
  Odwiedź nas w showroomie!

  umów spotkanie

  Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Chętnie pomożemy! Pozostaw kontakt lub zadzwoń do nas.

   Umów spotkanie